Σάββατο, 4 Απριλίου, 2020

Προγραμμα


07:00

Hammer Series
Σειρά αγώνων ποδηλασίας σε ανοικτό δρόμο με την συμμετοχή των κορυφαίων ποδηλατικών ομάδων στον κόσμο

09:00

World Sailing Cup
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

10:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Market watch
Οικονομική εκπομπή με τη Σοφία Ροδοπούλου και βασικό σχολιαστή τον Παναγιώτη Μπουσμπουρέλη

17:30

Γιώργος Τράγκας
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Τράγκα

19:45

Sport News
Αθλητική εκπομπή με τον Σταύρο Κουράκο

20:00

Covid News
Ενημερωτική εκπομπή με τον Δημήτρη Τάκη

20:30

Briefing
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο

22:00

Evening Report
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Κουβαρά

23:30

Super League Triathlon
Εκπομπή Τριάθλου

01:00

World Sailing Cup
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

02:00

Hammer Series
Σειρά αγώνων ποδηλασίας σε ανοικτό δρόμο με την συμμετοχή των κορυφαίων ποδηλατικών ομάδων στον κόσμο

04:00

Formula E
Highlights, συνεντεύξεις και ειδικά θέματα από τους πρωτοπόρους αγώνες αυτοκινήτων “Formula E”, που κινούνται με ηλεκτρική ενέργεια

04:30

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ [Ε]
4ος Τελικός Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Σάλας

07:00

Super League Triathlon
Εκπομπή Τριάθλου

09:00

Hammer Series
Σειρά αγώνων ποδηλασίας σε ανοικτό δρόμο με την συμμετοχή των κορυφαίων ποδηλατικών ομάδων στον κόσμο

10:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Market watch
Οικονομική εκπομπή με τη Σοφία Ροδοπούλου και βασικό σχολιαστή τον Παναγιώτη Μπουσμπουρέλη

17:30

Γιώργος Τράγκας
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Τράγκα

19:45

Sport News
Αθλητική εκπομπή με τον Σταύρο Κουράκο

20:00

Covid News
Ενημερωτική εκπομπή με τον Δημήτρη Τάκη

20:30

Briefing
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο

22:00

Evening Report
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Κουβαρά

23:30

Triathlon Jersey 2019
Εκπομπή τριάθλου

01:00

World’s Fastest Gamer
Η McLaren ψάχνει τον πιο γρήγορο οδηγό αγώνων σε προσομοιωτή με επιβράβευση μία θέση στην εταιρεία αυτοκινήτων της Formula 1.

01:30

World Sailing Cup
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

02:30

World’s Fastest Gamer
Η McLaren ψάχνει τον πιο γρήγορο οδηγό αγώνων σε προσομοιωτή με επιβράβευση μία θέση στην εταιρεία αυτοκινήτων της Formula 1.

03:00

Tour of Norway
Ποδηλατικός γύρος της Νορβηγίας

05:00

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός [Ε]
5ος Τελικός Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Σάλας

07:00

World Sailing Cup
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

08:00

Hammer Series
Σειρά αγώνων ποδηλασίας σε ανοικτό δρόμο με την συμμετοχή των κορυφαίων ποδηλατικών ομάδων στον κόσμο

10:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Market watch
Οικονομική εκπομπή με τη Σοφία Ροδοπούλου και βασικό σχολιαστή τον Παναγιώτη Μπουσμπουρέλη

17:30

Γιώργος Τράγκας
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Τράγκα

19:45

Sport News
Αθλητική εκπομπή με τον Σταύρο Κουράκο

20:00

Covid News
Ενημερωτική εκπομπή με τον Δημήτρη Τάκη

20:30

Briefing
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο

22:00

Evening Report
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Κουβαρά

23:30

Formula E
Highlights, συνεντεύξεις και ειδικά θέματα από τους πρωτοπόρους αγώνες αυτοκινήτων “Formula E”, που κινούνται με ηλεκτρική ενέργεια

00:30

World’s Fastest Gamer
Η McLaren ψάχνει τον πιο γρήγορο οδηγό αγώνων σε προσομοιωτή με επιβράβευση μία θέση στην εταιρεία αυτοκινήτων της Formula 1.

01:00

Formula E
Highlights, συνεντεύξεις και ειδικά θέματα από τους πρωτοπόρους αγώνες αυτοκινήτων “Formula E”, που κινούνται με ηλεκτρική ενέργεια

01:30

Hammer Series
Σειρά αγώνων ποδηλασίας σε ανοικτό δρόμο με την συμμετοχή των κορυφαίων ποδηλατικών ομάδων στον κόσμο

03:30

Extreme Sailing Show
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοίας

04:00

FIA WEC
H Super Season του WEC, με 37 αυτοκίνητα να δίνουν την μάχη τους στην πίστα του Spa-Francochamps, σε έναν αγώνα που διαρκεί 6 ώρες!

05:00

Morocco Desert Challenge
Αγώνες αυτοκινήτων και μοτοσικλετών στην έρημο του Μαρόκο

05:30

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ [Ε]
2ος Τελικός Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Σάλας

07:00

Super League Triathlon
Εκπομπή Τριάθλου

09:00

Hammer Series
Σειρά αγώνων ποδηλασίας σε ανοικτό δρόμο με την συμμετοχή των κορυφαίων ποδηλατικών ομάδων στον κόσμο

10:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Market watch
Οικονομική εκπομπή με τη Σοφία Ροδοπούλου και βασικό σχολιαστή τον Παναγιώτη Μπουσμπουρέλη

17:30

Γιώργος Τράγκας
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Τράγκα

19:45

Sport News
Αθλητική εκπομπή με τον Σταύρο Κουράκο

20:00

Covid News
Ενημερωτική εκπομπή με τον Δημήτρη Τάκη

20:30

Briefing
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο

22:00

Evening Report
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Κουβαρά

23:30

Dr. Bull
Δικαστική σειρά

00:30

Belgian Rally
Ραλλυ αυτοκινήτου

01:00

World Sailing Cup
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

02:00

Morocco Desert Challenge
Αγώνες αυτοκινήτων και μοτοσικλετών στην έρημο του Μαρόκο

02:30

Tour of Norway
Ποδηλατικός γύρος της Νορβηγίας

04:30

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ [Ε]
4ος Τελικός Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Σάλας

07:00

World Sailing Cup
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

08:00

Hammer Series
Σειρά αγώνων ποδηλασίας σε ανοικτό δρόμο με την συμμετοχή των κορυφαίων ποδηλατικών ομάδων στον κόσμο

10:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Market watch
Οικονομική εκπομπή με τη Σοφία Ροδοπούλου και βασικό σχολιαστή τον Παναγιώτη Μπουσμπουρέλη

17:30

Γιώργος Τράγκας Best of
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Τράγκα

19:45

Sport News
Αθλητική εκπομπή με τον Σταύρο Κουράκο

20:00

Covid News
Ενημερωτική εκπομπή με τον Δημήτρη Τάκη

20:30

Brainstorming
Ενημερωτική εκπομπή με τον Σταμάτη Ζαχαρό και την Κατερίνα Δούκα

22:00

Dr. Bull
Δικαστική σειρά

23:00

Επιθεωρητής Κολιάντρο
Ιταλική αστυνομική σειρά εγκλημάτων

01:00

World Sailing Cup
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

02:00

Hammer Series
Σειρά αγώνων ποδηλασίας σε ανοικτό δρόμο με την συμμετοχή των κορυφαίων ποδηλατικών ομάδων στον κόσμο

04:00

Formula E
Highlights, συνεντεύξεις και ειδικά θέματα από τους πρωτοπόρους αγώνες αυτοκινήτων “Formula E”, που κινούνται με ηλεκτρική ενέργεια

04:00

Mobil 1
Εκπομπή formula 1 και αγώνες αυτοκινήτου

05:00

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ [Ε]
2ος Τελικός Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Σάλας

07:00

Tour of Norway
Ποδηλατικός γύρος της Νορβηγίας

09:00

Super League Triathlon
Εκπομπή Τριάθλου

10:00

World Sailing Show
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

10:30

FEI Nations Cup
Highlights από το παγκόσμιο πρωτάθλημα Ιππασίας, Nations Cup

13:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Formula E
Highlights, συνεντεύξεις και ειδικά θέματα από τους πρωτοπόρους αγώνες αυτοκινήτων “Formula E”, που κινούνται με ηλεκτρική ενέργεια

16:00

Το κορίτσι του λόχου
Ελληνική ταινία

17:15

Ένας ιππότης με τσαρούχια
Ελληνική ταινία

19:00

Ο Άγιος
Ξένη vintage σειρά περιπέτειας με τους Ίβορ Ντάν και Ρότζερ Μούρ

20:00

Μην το πεις στο αφεντικό E05
Ιταλική κωμική σειρά σε σκηνοθεσία Giulio Manfredonia

21:00

Λουίζα Σπανιόλι E01-02
Μινι Ιταλική σειρά σε σκληνοθεσία Lodovico Gasparini

23:00

Επιθεωρητής Κολιάντρο
Ιταλική αστυνομική σειρά εγκλημάτων

01:00

Belgian Rally
Ραλλυ αυτοκινήτου

01:30

Formula E
Highlights, συνεντεύξεις και ειδικά θέματα από τους πρωτοπόρους αγώνες αυτοκινήτων “Formula E”, που κινούνται με ηλεκτρική ενέργεια

02:00

Hammer Series
Σειρά αγώνων ποδηλασίας σε ανοικτό δρόμο με την συμμετοχή των κορυφαίων ποδηλατικών ομάδων στον κόσμο

04:00

FEI Nations Cup
Highlights από το παγκόσμιο πρωτάθλημα Ιππασίας, Nations Cup

04:30

Abu Dhabi Desert Challenge 2019
Αγώνες αυτοκινήτων στην έρημο του Ντουμπάι

05:00

World Sailing Cup
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

06:00

FIA WEC
H Super Season του WEC, με 37 αυτοκίνητα να δίνουν την μάχη τους στην πίστα του Spa-Francochamps, σε έναν αγώνα που διαρκεί 6 ώρες!

07:00

Super League Triathlon
Εκπομπή Τριάθλου

08:00

Moto In Action
Εκπομπή μηχανής με τον Θανάση Μουρίκη

08:30

Tour of Norway
Ποδηλατικός γύρος της Νορβηγίας

10:30

FEI Nations Cup
Highlights από το παγκόσμιο πρωτάθλημα Ιππασίας, Nations Cup

11:00

Formula E
Highlights, συνεντεύξεις και ειδικά θέματα από τους πρωτοπόρους αγώνες αυτοκινήτων “Formula E”, που κινούνται με ηλεκτρική ενέργεια

12:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

13:00

World Sailing Cup
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

14:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Formula E
Highlights, συνεντεύξεις και ειδικά θέματα από τους πρωτοπόρους αγώνες αυτοκινήτων “Formula E”, που κινούνται με ηλεκτρική ενέργεια

15:30

Αναστενάζουν οι πενιές
Ελληνική ταινία

17:15

Ο αχα’ί’ρευτος
Ελληνική ταινία

19:00

Ο Άγιος
Ξένη vintage σειρά περιπέτειας με τους Ίβορ Ντάν και Ρότζερ Μούρ

20:00

Μην το πεις στο αφεντικό E06
Ιταλική κωμική σειρά σε σκηνοθεσία Giulio Manfredonia

21:00

Λουίζα Σπανιόλι E03-04
Μινι Ιταλική σειρά σε σκληνοθεσία Lodovico Gasparini

23:00

Ελεύθερος Σκοπευτής
Ενημερωτικό Talk show με τον Γιώργο Τράγκα

00:30

Moto In Action [E]
Εκπομπή μηχανής με τον Θανάση Μουρίκη

01:00

Κραυγή
Ελληνική ταινία

02:30

World Sailing Cup
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

03:00

Tour of Norway
Ποδηλατικός γύρος της Νορβηγίας

05:30

World’s Fastest Gamer
Η McLaren ψάχνει τον πιο γρήγορο οδηγό αγώνων σε προσομοιωτή με επιβράβευση μία θέση στην εταιρεία αυτοκινήτων της Formula 1.

06:00

Super League Triathlon
Εκπομπή Τριάθλου

[E] = Επανάληψη