Sunday, 21 October, 2018

Προγραμμα ΤV


07:00

Triathlon Series
Εκπομπή Τριάθλου

08:00

Οντενσε – Μπροντμπι [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

10:00

World Sailing Show
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

11:00

Triathlon Series
Εκπομπή Τριάθλου

12:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Triathlon Series
Εκπομπή Τριάθλου

16:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

17:00

Μπροντμπι – Οντένσε [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

19:00

Ταξίδι με την Κουζίνα Best Of
Ψυχαγωγική, ταξιδιωτική εκπομπή με τον Βασίλη Αδαμίδη

20:00

Sport News
Αθλητική εκπομπή με τον Σταύρο Κουράκο

21:00

Brainstorming
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο και τον Σταμάτη Ζαχαρό

22:00

Evening Report
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Κουβαρά

23:30

Judge Judy
Σειρά ριάλιτι με την Judy Sheindlin. Κύκλος 22 – Επεισόδιο 19

00:00

Gillette World Sports
Αθλητικό μαγκαζίνο με τα σημαντικότερα event σε όλον τον κόσμο

01:00

Formula E
Highlights, συνεντεύξεις και ειδικά θέματα από τους πρωτοπόρους αγώνες αυτοκινήτων “Formula E”, που κινούνται με ηλεκτρική ενέργεια

02:00

Extreme Sailing Series
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

02:30

World Sailing Cup
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

03:00

Μπροντμπι – Μιντιλαντ [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

05:00

Κοπεγχάγη – Οντενσε [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

07:00

Formula E
Highlights, συνεντεύξεις και ειδικά θέματα από τους πρωτοπόρους αγώνες αυτοκινήτων “Formula E”, που κινούνται με ηλεκτρική ενέργεια

07:30

Gillette World Sports
Αθλητικό μαγκαζίνο με τα σημαντικότερα event σε όλον τον κόσμο

08:00

Μπρόντμπι – Άαμποργκ [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

10:00

World Sailing Show
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

11:00

Gillette World Sports
Αθλητικό μαγκαζίνο με τα σημαντικότερα event σε όλον τον κόσμο

12:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Triathlon Series
Εκπομπή Τριάθλου

16:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

17:00

Άαλμποργκ – Μπρόντμπι [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

19:00

Ταξίδι με την Κουζίνα Best Of
Ψυχαγωγική, ταξιδιωτική εκπομπή με τον Βασίλη Αδαμίδη

20:00

Sport News
Αθλητική εκπομπή με τον Σταύρο Κουράκο

21:00

Brainstorming
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο και τον Σταμάτη Ζαχαρό

22:00

Evening Report
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Κουβαρά

23:30

X2
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Πολίτη

01:30

Gillette World Sports
Αθλητικό μαγκαζίνο με τα σημαντικότερα event σε όλον τον κόσμο

02:00

Mobil 1
Εκπομπή Formula 1 και αγώνες αυτοκινήτου

03:00

Κοπεγχάγη – Μπρόντμπι [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

05:00

Άαλμποργκ – Μίντιλαντ [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

07:00

Triathlon Series
Εκπομπή Τριάθλου

08:00

Χόμπρο – Μπρόντμπι [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

10:00

World Sailing Show
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

11:00

Gillette World Sports
Αθλητικό μαγκαζίνο με τα σημαντικότερα event σε όλον τον κόσμο

12:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Triathlon Series
Εκπομπή Τριάθλου

16:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

17:00

Χόρσενς – Μπρόντμπι [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

19:00

Ταξίδι με την Κουζίνα Best Of
Ψυχαγωγική, ταξιδιωτική εκπομπή με τον Βασίλη Αδαμίδη

20:00

Sport News
Αθλητική εκπομπή με τον Σταύρο Κουράκο

21:00

Brainstorming
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο και τον Σταμάτη Ζαχαρό

22:00

Evening Report
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Κουβαρά

23:30

Judge Judy
Σειρά ριάλιτι με την Judy Sheindlin. Κύκλος 22 – Επεισόδιο 20

00:00

Mobil 1
Εκπομπή Formula 1 και αγώνες αυτοκινήτου

01:00

World Sailing Show
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

02:00

Gillette World Sports
Αθλητικό μαγκαζίνο με τα σημαντικότερα event σε όλον τον κόσμο

03:00

Μπρόντμπι – Νορτζελαντ [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

05:00

Μίντιλαντ – Κοπεγχάγη [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

07:00

Gillette World Sports
Αθλητικό μαγκαζίνο με τα σημαντικότερα event σε όλον τον κόσμο

07:30

Mobil 1
Εκπομπή Formula 1 και αγώνες αυτοκινήτου

08:00

Λύγκμπι – Κοπεγχαγη [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

10:00

World Sailing Show
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

11:00

Gillette World Sports
Αθλητικό μαγκαζίνο με τα σημαντικότερα event σε όλον τον κόσμο

12:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Triathlon Series
Εκπομπή Τριάθλου

16:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

17:00

Μπρόντμπι – Μίντιλαντ [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

19:00

Ταξίδι με την Κουζίνα Best Of
Ψυχαγωγική, ταξιδιωτική εκπομπή με τον Βασίλη Αδαμίδη

20:00

Sport News
Αθλητική εκπομπή με τον Σταύρο Κουράκο

21:00

Brainstorming
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο και τον Σταμάτη Ζαχαρό

22:00

Evening Report
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Κουβαρά

23:30

Judge Judy
Σειρά ριάλιτι με την Judy Sheindlin. Κύκλος 22 – Επεισόδιο 21

00:00

Formula E
Highlights, συνεντεύξεις και ειδικά θέματα από τους πρωτοπόρους αγώνες αυτοκινήτων “Formula E”, που κινούνται με ηλεκτρική ενέργεια

01:00

Mobil 1
Εκπομπή Formula 1 και αγώνες αυτοκινήτου

02:00

World Sailing Show
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

03:00

Μίντιλαντ – Μπρόντμπι [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

05:00

Κοπεγχάγη – Νορτελαντ [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

07:00

Triathlon Series
Εκπομπή Τριάθλου

08:00

Οντενσε – Κοπεγχάγη [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

10:00

World Sailing Show
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

11:00

Gillette World Sports
Αθλητικό μαγκαζίνο με τα σημαντικότερα event σε όλον τον κόσμο

12:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Triathlon Series
Εκπομπή Τριάθλου

16:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

17:00

Άαλμποργκ – Μπρόντμπι [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

19:00

Ταξίδι με την Κουζίνα Best Of
Ψυχαγωγική, ταξιδιωτική εκπομπή με τον Βασίλη Αδαμίδη

20:00

Sport News
Αθλητική εκπομπή με τον Σταύρο Κουράκο

21:00

Brainstorming
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο και τον Σταμάτη Ζαχαρό

22:00

Ω, τι κόσμος Μπαμπά!
Ενημερωτική εκπομπή με τον Δημήτρη Καιρίδη

23:00

Killer By The Lake
Γαλλική δραματική σειρά εγκλήματος. Επεισόδιο 02

00:00

Τι είναι ο έρωτας
Ρομαντική κομεντί

02:00

Formula E
Highlights, συνεντεύξεις και ειδικά θέματα από τους πρωτοπόρους αγώνες αυτοκινήτων “Formula E”, που κινούνται με ηλεκτρική ενέργεια

03:00

Χόρσενς – Μπρόντμπι [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

05:00

Χόμπρο – Άαλμποργκ [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

07:00

Tour of Guangxi
Τηλεοπτικό μαγκαζίνο σχετικό με την ποδηλασία

07:30

Global Champions League
Εκπομπή ιππασίας

08:00

Οντένσε – Μπρόντμπι [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

10:00

Gillette World Sports
Αθλητικό μαγκαζίνο με τα σημαντικότερα event σε όλον τον κόσμο

11:00

World Sailing Show
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

12:00

Golf
Εκπομπή παρουσίασης των σχετικά με το γκολφ

13:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

18:00

Mobil 1
Εκπομπή Formula 1 και αγώνες αυτοκινήτου

18:30

Moto In Action
Εκπομπή μηχανής με τον Θανάση Μουρίκη

19:00

Ταξίδι με την Κουζίνα
Ψυχαγωγική, ταξιδιωτική εκπομπή με τον Βασίλη Αδαμίδη

20:00

Οι Αντίζηλοι
Ξένη vintage σειρά περιπέτειας Επεισόδιο 07

21:00

Η Έλενα και οι άντρες της
Γαλλοϊταλική κομεντί

23:00

Casa e Bottega
Μίνι Ιταλική κωμική σειρά – Επεισόδιο 01

01:00

Formula E
Highlights, συνεντεύξεις και ειδικά θέματα από τους πρωτοπόρους αγώνες αυτοκινήτων “Formula E”, που κινούνται με ηλεκτρική ενέργεια

01:30

World Sailing Show
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

02:00

Mobil 1
Εκπομπή Formula 1 και αγώνες αυτοκινήτου

02:30

Gillette World Sports
Αθλητικό μαγκαζίνο με τα σημαντικότερα event σε όλον τον κόσμο

03:00

Μπρόντμπι – Οντενσε [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

05:00

Άαλμποργκ – Οντενσε [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

07:00

Longines Global Tour
Εκπομπή ιππασίας

07:30

World Sailing Show
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

08:00

Κοπεγχάγη – Νόρτζελαντ [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

10:00

Triathlon 2017 Edmonton
Παγκόσμιο πρωτάθλημα τριάθλου 2017

12:00

Global Champions League
Εκπομπή ιππασίας

13:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

18:00

World Sailing Show
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

18:30

Formula E
Highlights, συνεντεύξεις και ειδικά θέματα από τους πρωτοπόρους αγώνες αυτοκινήτων “Formula E”, που κινούνται με ηλεκτρική ενέργεια

19:00

Gillette World Sports
Αθλητικό μαγκαζίνο με τα σημαντικότερα event σε όλον τον κόσμο

19:30

Ερμής Ζωγράφου – Παναθηναϊκός [Μαγνητοσκοπημένο]
Ελληνικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Σάλας

21:00

Επιθεωρητής Montalbano
Ιταλική δραματική σειρά Κύκλος 01 – Επεισόδιο 24

23:00

Killer By The Lake [E]
Γαλλική δραματική σειρά εγκλήματος. Επεισόδιο 02

00:00

Κακή εκπαίδευση
Ισπανική ταινία

02:00

Ερμής Ζωγράφου – Παναθηναϊκός [E]
Ελληνικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Σάλας

03:30

Formula E
Highlights, συνεντεύξεις και ειδικά θέματα από τους πρωτοπόρους αγώνες αυτοκινήτων “Formula E”, που κινούνται με ηλεκτρική ενέργεια

04:00

World Sailing Show
Ειδική εκπομπή ιστιοπλοΐας

04:30

Gillette World Sports
Αθλητικό μαγκαζίνο με τα σημαντικότερα event σε όλον τον κόσμο

05:00

Λίγκμπι – Μπρόντμπι [Ε]
Αγώνας Ποδοσφαίρου Δανίας

[E] = Επανάληψη