[E] = Επανάληψη

[N] = Νέο Επεισόδιο

[L] = Ζωντανή Εκπομπή


07:00

Flash back
Αθλητικά γεγονότα από το πλούσιο αρχείο του Action 24

08:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

09:00

Flash back
Αθλητικά γεγονότα από το πλούσιο αρχείο του Action 24

10:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

11:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

12:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

13:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

14:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

16:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

17:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

18:00

ΠΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ [N]
Ταξιδιωτική εκπομπή Γαστρονιμικού ενδιαφέροντος.Παρουσιάζει ο Βασίλης Πάτσης .

18:30

Sport2Day [L]
Ενημερωτική αθλητική εκπομπή με τον Σταύρο Κουράκο

19:00

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ [L]
Ενημερωτική εκπομπή με την Κατερίνα Δούκα

20:00

Briefing [L]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο

21:45

Evening Report [L]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Κουβαρά

23:30

Αντιθέσεις
Ενημερωτικό talk show με τον Δημήτρη Τάκη

01:00

Briefing [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο

02:45

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με την Κατερίνα Δούκα

03:45

Evening Report [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Κουβαρά

05:30

Αντιθέσεις [Ε]
Ενημερωτικό talk show με τον Δημήτρη Τάκη

07:00

Flash back
Αθλητικά γεγονότα από το πλούσιο αρχείο του Action 24

08:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

09:00

Flash back
Αθλητικά γεγονότα από το πλούσιο αρχείο του Action 24

10:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

11:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

12:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

13:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

14:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

16:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

17:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

18:00

ΠΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ [N]
Ταξιδιωτική εκπομπή Γαστρονιμικού ενδιαφέροντος.Παρουσιάζει ο Βασίλης Πάτσης .

18:30

Sport2Day [L]
Ενημερωτική αθλητική εκπομπή με τον Σταύρο Κουράκο

19:00

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ [L]
Ενημερωτική εκπομπή με την Κατερίνα Δούκα

20:00

Briefing [L]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο

21:45

Evening Report [L]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Κουβαρά

23:30

X2
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Πολίτη

01:00

The Fanalytics
Αθλητική εκπομπή με τους Αλέξανδρο Σομόγλου, Σταύρο Καζαντζόγλου και Φεβρωνία Παντελή

02:00

Briefing [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο

03:45

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με την Κατερίνα Δούκα

04:45

Evening Report [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Κουβαρά

06:45

X2 [E]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Πολίτη

07:00

X2 [E]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Πολίτη

08:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

09:00

Flash back
Αθλητικά γεγονότα από το πλούσιο αρχείο του Action 24

10:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

11:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

12:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

13:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

14:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

16:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

17:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

18:00

ΠΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ [N]
Ταξιδιωτική εκπομπή Γαστρονιμικού ενδιαφέροντος.Παρουσιάζει ο Βασίλης Πάτσης .

18:30

Sport2Day [L]
Ενημερωτική αθλητική εκπομπή με τον Σταύρο Κουράκο

19:00

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ [L]
Ενημερωτική εκπομπή με την Κατερίνα Δούκα

20:00

Briefing [L]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο

21:45

Evening Report [L]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Κουβαρά

23:30

Άξιον Διαλόγου
Ενημερωτική εκπομπή με τον Μάκη Προβατά

00:30

Briefing [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο

02:15

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με την Κατερίνα Δούκα

03:15

Evening Report [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Κουβαρά

05:00

Άξιον Διαλόγου [E]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Μάκη Προβατά

06:00

Briefing [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο

07:00

Briefing [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο

08:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

09:00

Flash back
Αθλητικά γεγονότα από το πλούσιο αρχείο του Action 24

10:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

11:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

12:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

13:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

14:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

16:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

17:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

18:00

ΠΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ [N]
Ταξιδιωτική εκπομπή Γαστρονιμικού ενδιαφέροντος.Παρουσιάζει ο Βασίλης Πάτσης .

18:30

Sport2Day [L]
Ενημερωτική αθλητική εκπομπή με τον Σταύρο Κουράκο

19:00

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ [L]
Ενημερωτική εκπομπή με την Κατερίνα Δούκα

20:00

Briefing [L]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο

21:45

Evening Report [L]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Κουβαρά

23:30

Briefing [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο

01:15

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με την Κατερίνα Δούκα

02:15

Evening Report [E]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Κουβαρά

04:00

Briefing [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Γιώργο Πιέρρο

05:45

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με την Κατερίνα Δούκα

06:45

Flash back
Αθλητικά γεγονότα από το πλούσιο αρχείο του Action 24

07:00

Flash back
Αθλητικά γεγονότα από το πλούσιο αρχείο του Action 24

08:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

09:00

Flash back
Αθλητικά γεγονότα από το πλούσιο αρχείο του Action 24

10:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

11:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

12:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

13:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

14:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

16:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

17:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

18:00

ΠΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ [N]
Ταξιδιωτική εκπομπή Γαστρονιμικού ενδιαφέροντος.Παρουσιάζει ο Βασίλης Πάτσης .

18:30

Sport2Day [L]
Ενημερωτική αθλητική εκπομπή με τον Σταύρο Κουράκο

19:00

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ [L]
Ενημερωτική εκπομπή με την Κατερίνα Δούκα

20:00

Brainstorming
Ενημερωτική εκπομπή με τον Σταμάτη Ζαχαρό και την Κατερίνα Δούκα

22:00

SOCIAL NET
Ενημερωτική κοινωνική εκπομπή.Παρουσιάζει ο Φώτης Καρύδας

23:00

Επιθεωρητής Κολιάντρο
Ιταλική αστυνομική σειρά εγκλημάτων σε σκηνοθεσία Μάρκο και Αντώνιο Μανέτι.

01:00

The Fanalytics
Αθλητική εκπομπή με τους Αλέξανδρο Σομόγλου, Σταύρο Καζαντζόγλου και Φεβρωνία Παντελή

02:00

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ [E]
Ενημερωτική εκπομπή με την Κατερίνα Δούκα

03:00

Brainstorming [E]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Σταμάτη Ζαχαρό και την Κατερίνα Δούκα

05:00

SOCIAL NET [E]
Ενημερωτική κοινωνική εκπομπή.Παρουσιάζει ο Φώτης Καρύδας

06:00

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ [E]
Ενημερωτική εκπομπή με την Κατερίνα Δούκα

07:00

Flash back
Αθλητικά γεγονότα από το πλούσιο αρχείο του Action 24

08:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

09:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

10:00

Flash back
Αθλητικά γεγονότα από το πλούσιο αρχείο του Action 24

11:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

12:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

13:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

14:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

16:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

17:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

18:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

19:00

ΠΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ [Ε]
Ταξιδιωτική εκπομπή Γαστρονιμικού ενδιαφέροντος.Παρουσιάζει ο Βασίλης Πάτσης .

20:00

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με την Κατερίνα Δούκα

21:00

SOCIAL NET [Ε]
Ενημερωτική κοινωνική εκπομπή.Παρουσιάζει ο Φώτης Καρύδας

22:00

Hateship Loveship
Αμερικάνικη κομεντί σε σκηνοθεσία Liza Johnson.Πρωταγωνιστούν: Kristen Wiig, Guy Pearce, Hailee Steinfeld, Nick Nolte

00:00

Επιθεωρητής Κολιάντρο
Ιταλική αστυνομική σειρά εγκλημάτων σε σκηνοθεσία Μάρκο και Αντώνιο Μανέτι.

02:00

ΠΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ [Ε]
Ταξιδιωτική εκπομπή Γαστρονιμικού ενδιαφέροντος.Παρουσιάζει ο Βασίλης Πάτσης .

03:00

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με την Κατερίνα Δούκα

04:00

SOCIAL NET [Ε]
Ενημερωτική κοινωνική εκπομπή.Παρουσιάζει ο Φώτης Καρύδας

05:00

Hammer Series
Σειρά αγώνων ποδηλασίας σε ανοικτό δρόμο με την συμμετοχή των κορυφαίων ποδηλατικών ομάδων στον κόσμο

07:00

Flash back
Αθλητικά γεγονότα από το πλούσιο αρχείο του Action 24

08:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

09:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

10:00

Flash back
Αθλητικά γεγονότα από το πλούσιο αρχείο του Action 24

11:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

12:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

13:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

14:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

15:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

16:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

17:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

18:00

Εκπομπή Τηλεπώλησης
Εκπομπή Τηλεπώλησης

19:00

ΠΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ
Ταξιδιωτική εκπομπή Γαστρονιμικού ενδιαφέροντος.Παρουσιάζει ο Βασίλης Πάτσης .

20:00

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με την Κατερίνα Δούκα

21:00

Άξιον Διαλόγου [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Μάκη Προβατά

22:00

Voyager
Δραματική ταινία σε σκηνοθεσία Volker SchlöndorffΠρωταγωνιστούν: Sam Shepard, Julie Delpy, Barbara Sukowa

23:00

Επιθεωρητής Κολιάντρο [Ε]
Ιταλική αστυνομική σειρά εγκλημάτων σε σκηνοθεσία Μάρκο και Αντώνιο Μανέτι.

02:00

ΠΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ [Ε]
Ταξιδιωτική εκπομπή Γαστρονιμικού ενδιαφέροντος.Παρουσιάζει ο Βασίλης Πάτσης .

03:00

ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με την Κατερίνα Δούκα

04:00

Άξιον Διαλόγου [Ε]
Ενημερωτική εκπομπή με τον Μάκη Προβατά

05:00

Hammer Series
Σειρά αγώνων ποδηλασίας σε ανοικτό δρόμο με την συμμετοχή των κορυφαίων ποδηλατικών ομάδων στον κόσμο